1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Thursday, 12 January 2017 08:44

Ντέρμπι στο futsal...

Με ντέρμπι συνεχίζεται σήμερα το πρόγραμμα του Πρωταθλήματος Α' Κατηγορίας Futsal.

Στο πλαίσιο της 13ης αγωνιστικής η Ομόνοια - Αραράτ θα φιλοξενήσει την πρωτοπόρο ΑΕΛ, γηπεδούχος η Ανόρθωση με αντίπαλο τον Εθνικό Λατσιών΄.

Το ΑΠΟΕΛ θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ΑΜΕΚ Καψάλου.

Χρονικά η αυλαία θα ανοίξει με τους αγώνες Ελπίδα Αστρομερίτη - ΑΕΚ Λάρνακας και ΑΕΚ Σωτήρας - Δημητράκης Χριστοδούλου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα:

ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 20:00 ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 20:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT 20:30 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 20:30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ
ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 21:15 ΑΠΟΕΛ Λευκωσίας


ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1   ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11 10 0 1 87 30 30
2   ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 11 9 0 2 62 24 27
3   ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 11 8 1 2 73 26 25
4   ΟΜΟΝΟΙΑ - ARARAT 11 8 0 3 55 23 24
5   ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 11 6 0 5 30 28 18
6   ΑΜΕΚ ΚΑΨΑΛΟΥ 11 4 1 6 24 49 13
7   Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ 11 3 0 8 28 78 9
8   ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ 11 2 3 6 31 50 9
9   ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ 11 3 0 8 32 57 9
10   ΑΕΚ ΣΩΤΗΡΑΣ 11 2 2 7 42 73 8
11   ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ 10 1 1 8 19 45 4
Read 224 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.