1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Wednesday, 11 January 2017 13:50

Οριστικά Τετάρτη το Σάλκε - ΠΑΟΚ λόγω... Γυναικείου Καρναβαλιού

Το αίτημα των Γερμανικών αρχών προς την Ευρωπαϊκή ποδοσφαιρική ομοσπονδία για την διεξαγωγή του αγώνα ανάμεσα στην Σάλκε και τον ΠΑΟΚ την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου (αντί για την Πέμπτη 23 του μήνα) έγινε δεκτό και έτσι ο Γερμανικός σύλλογος γνωστοποίησε με ανακοίνωσή του τα νέα δεδομένα.

Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 19:00 ώρα Ελλάδος και ο λόγος αλλαγής ημέρας και ώρας είναι το Γυναικείο Καρναβάλι που διεξάγεται την Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου, στην περιοχή της Βόρειας Ρηνανίας και Βεστφαλίας.

Η παρουσία φιλάθλων των φιλοξενούμενων, που απαιτεί συγκεκριμένο αριθμό αστυνομικών δυνάμεων οδήγησε την Σάλκε στο αίτημα το οποίο η ΟΥΕΦΑ το αποδέχθηκε, όπως τονίζει η ανακοίνωση των Γερμανών.

Read 196 times

Συναρπαστικό Live Betting Κορυφαίες Αποδόσεις | 100€ bonus εγγραφής

Stoiximan.gr: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-24 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

14:00 ΣΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ (Ζ)

17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ (Ζ)

19:30 ΡΕΑΛ Μ. – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

21:45 ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 2

13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΛ (Ζ)

18:30 ΤΣΕΛΣΙ – ΧΑΛ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 3

16:15 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΕΡΝΛΙ (Ζ)

19:00 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΜΠNΤΟΡΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 4

16:30 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΧΕΡΤΑ (Ζ)

18:30 ΜΑΙΝΤΖ – ΚΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 5

17:45 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ – ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 6

13:00 ΡΑΛΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Ζ)

16:00 ΠΑΛΕΡΜΟ – ΙΝΤΕΡ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

13:30 ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΑΓΙΑΞ (Ζ)

15:30 ΣΤΑΝΤΑΡ – ΜΠΡΙΖ (Ζ)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζ)

PRIMETEL 1

13:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ (Ζ)

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ (Ζ)

19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (Ζ)

21:45 ΕΙΜΠΑΡ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIMETEL 2

17:15 ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ (Ζ)

19:30 ΜΠΕΤΙΣ – ΧΙΧΟΝ (Ζ)

NOVASPORTS 1

19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

15:00 ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

17:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ)

22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΙΓ (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ζ)

22:15 ΜΠΡΑΓΚΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.