1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Wednesday, 11 January 2017 14:16

Δέχτηκε την πρόταση του Παναθηναϊκού ο Πόπα

Στον Παναθηναϊκό θα συνεχίσει την καριέρα του ο Άντι Πόπα, όπως αναφέρουν τα ρουμάνικα μέσα ενημέρωσης. Σύμφωνα με τα ρεπορτάζ των τελευταίων ωρών, ο Ρουμάνος αποδέχτηκε την πρόταση της ελληνικής ομάδας και η Αθήνα θα είναι ο επόμενος προορισμός του.

Ωστόσο, η μεταγραφή δεν πρόκειται να υλοποιηθεί άμεσα, αλλά από τον Ιούλιο! Τα δημοσιεύματα υποστηρίζουν ότι ο 28χρονος εξτρέμ θα εξαντλήσει το συμβόλαιο του με τη Στεάουα Βουκουρεστίου, που λήγει στις 30 Ιουνίου του 2017 και έπειτα θα αποχωρήσει.

Τα ρουμάνικα ΜΜΕ αναφέρουν ότι ο Παναθηναϊκός δεν δέχτηκε να ικανοποιήσει τις απαιτήσεις του ιδιοκτήτη της ρουμάνικης ομάδας, Τζίτζι Μπεκάλι, που ορίστηκαν στο 1 εκατομμύριο ευρώ. Οπότε, ο Πόπα θα ενταχθεί στο ρόστερ του Τριφυλλιού εν όψει της νέας σεζόν.

Ωστόσο, από την ΠΑΕ ενήργησαν άμεσα και διέψευσαν τις πληροφορίες των ρουμάνικων μέσων ενημέρωσης, διευκρινίζοντας ότι δεν υπάρχει συμφωνία. 

Read 214 times

Συναρπαστικό Live Betting Κορυφαίες Αποδόσεις | 100€ bonus εγγραφής

Stoiximan.gr: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-24 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

14:00 ΣΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ (Ζ)

17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ (Ζ)

19:30 ΡΕΑΛ Μ. – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

21:45 ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 2

13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΛ (Ζ)

18:30 ΤΣΕΛΣΙ – ΧΑΛ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 3

16:15 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΕΡΝΛΙ (Ζ)

19:00 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΜΠNΤΟΡΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 4

16:30 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΧΕΡΤΑ (Ζ)

18:30 ΜΑΙΝΤΖ – ΚΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 5

17:45 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ – ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 6

13:00 ΡΑΛΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Ζ)

16:00 ΠΑΛΕΡΜΟ – ΙΝΤΕΡ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

13:30 ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΑΓΙΑΞ (Ζ)

15:30 ΣΤΑΝΤΑΡ – ΜΠΡΙΖ (Ζ)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζ)

PRIMETEL 1

13:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ (Ζ)

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ (Ζ)

19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (Ζ)

21:45 ΕΙΜΠΑΡ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIMETEL 2

17:15 ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ (Ζ)

19:30 ΜΠΕΤΙΣ – ΧΙΧΟΝ (Ζ)

NOVASPORTS 1

19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

15:00 ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

17:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ)

22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΙΓ (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ζ)

22:15 ΜΠΡΑΓΚΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.