1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Wednesday, 11 January 2017 14:16

Κίνδυνος αναβολής και για το Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

Η σφοδρή κακοκαιρία που πλήττει το μεγαλύτερο μέρος της χώρας έχει δημιουργήσει τεράστια προβλήματα στη διεξαγωγή των αναμετρήσεων στο πλαίσιο της φάσης των 16 του Κυπέλλου Ελλάδας. Ήδη, έχουν αναβληθεί οι αγώνες Λεβαδειακός - ΑΕΚ, Λαμία - Ατρόμητος και Άρης Ολυμπιακός, ενώ το ίδιο θα συμβεί και με τα παιχνίδια Ξάνθη - ΟΦΗ και Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα.

Παρ' όλα αυτά, σύμφωνα με πληροφορίες του "Sport24 Radio 103,3" πρόβλημα έχει προκύψει και με τη διεξαγωγή του αγώνα μεταξύ του ΠΑΟΚ και του Παναιτωλικού. Η αποστολή του "Δικεφάλου" μετέβη κανονικά στο Αγρίνιο, αλλά η έντονη βροχόπτωση στην πόλη θέτει εν αμφιβόλω την πραγματοποίηση του ματς.

Ο αγωνιστικός χώρος βρίσκεται σε κακή κατάσταση κι αν συνεχιστεί η έντονη βροχόπτωση, τότε δεν αποκλείεται ο διαιτητής του αγώνα, Γιάννης Νεοφυτιάδης να αποφασίσει την αναβολή. Θυμίζουμε πως το παιχνίδι πρόκειται να διεξαχθεί στις 17:15.

Read 157 times

Συναρπαστικό Live Betting Κορυφαίες Αποδόσεις | 100€ bonus εγγραφής

Stoiximan.gr: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-24 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

14:00 ΣΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ (Ζ)

17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ (Ζ)

19:30 ΡΕΑΛ Μ. – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

21:45 ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 2

13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΛ (Ζ)

18:30 ΤΣΕΛΣΙ – ΧΑΛ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 3

16:15 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΕΡΝΛΙ (Ζ)

19:00 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΜΠNΤΟΡΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 4

16:30 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΧΕΡΤΑ (Ζ)

18:30 ΜΑΙΝΤΖ – ΚΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 5

17:45 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ – ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 6

13:00 ΡΑΛΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Ζ)

16:00 ΠΑΛΕΡΜΟ – ΙΝΤΕΡ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

13:30 ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΑΓΙΑΞ (Ζ)

15:30 ΣΤΑΝΤΑΡ – ΜΠΡΙΖ (Ζ)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζ)

PRIMETEL 1

13:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ (Ζ)

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ (Ζ)

19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (Ζ)

21:45 ΕΙΜΠΑΡ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIMETEL 2

17:15 ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ (Ζ)

19:30 ΜΠΕΤΙΣ – ΧΙΧΟΝ (Ζ)

NOVASPORTS 1

19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

15:00 ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

17:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ)

22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΙΓ (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ζ)

22:15 ΜΠΡΑΓΚΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.