1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Thursday, 12 January 2017 08:25

Φουλ για τίτλο ο Μάρκος (πέρασε στα ημιτελικά του Όκλαντ)

Να περάσει στα προημιτελικά δυσκολεύτηκε καθώς χρειάστηκε να κάνει ανατροπή αλλά στα ημιτελικά προκρίθηκε καθαρίζοντας εύκολα τον αντίπαλο του. Για τον Μάρκο Παγδατή ο λόγος ο οποίος για το τουρνουά του Όκλαντ, την πρόβα τζενεράλε για τον Αυστραλιανό όπεν  επικράτησε 2-0 σετ (6-2, 6-4) του Γίρι Βέσελι, μπήκε στην τετράδα και φουλάρει για τίτλο. Ο Μάρκος δείχνει να βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση λίγες μέρες πριν από την έναρξη του πρώτου Γκραν Σλαμ της χρονιάς και πλέον θέλει πρόκριση στον τελικό για να πάει στο μεγάλο τουρνουά με τις καλύτερες δυνατές προϋποθέσεις.
 
Χρίστος Χρίστου 

Read 339 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.