1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Tuesday, 10 January 2017 22:31

Τραυματίας ο Αντετοκούνμπο

Εκτός προπόνησης έμεινε και πάλι ο Γιάννης Αντετοκούνμπο κι έτσι είναι πιθανό να χάσει και δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι των Milwaukee Bucks, αυτή τη φορά απέναντι στους San Antonio Spurs.

Ο Έλληνας φόργουορντ είχε χάσει λόγω ίσως το ματς με τους Washington Wizards και στην σημερινή πρωινή προπόνηση δεν έλαβε μέρος. Αυτό καθιστά αμφίβολη τη συμμετοχή του και η οριστική απόφαση θα ληφθεί λίγη ώρα πριν από το τζάμπολ.

Θυμίζουμε ότι χωρίς τον "Greek Freak", οι Bucks ηττήθηκαν στο Milwaukee από τον Wizards.

Read 186 times

Συναρπαστικό Live Betting Κορυφαίες Αποδόσεις | 100€ bonus εγγραφής

Stoiximan.gr: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-24 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

14:00 ΣΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ (Ζ)

17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ (Ζ)

19:30 ΡΕΑΛ Μ. – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

21:45 ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 2

13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΛ (Ζ)

18:30 ΤΣΕΛΣΙ – ΧΑΛ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 3

16:15 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΕΡΝΛΙ (Ζ)

19:00 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΜΠNΤΟΡΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 4

16:30 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΧΕΡΤΑ (Ζ)

18:30 ΜΑΙΝΤΖ – ΚΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 5

17:45 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ – ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 6

13:00 ΡΑΛΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Ζ)

16:00 ΠΑΛΕΡΜΟ – ΙΝΤΕΡ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

13:30 ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΑΓΙΑΞ (Ζ)

15:30 ΣΤΑΝΤΑΡ – ΜΠΡΙΖ (Ζ)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζ)

PRIMETEL 1

13:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ (Ζ)

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ (Ζ)

19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (Ζ)

21:45 ΕΙΜΠΑΡ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIMETEL 2

17:15 ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ (Ζ)

19:30 ΜΠΕΤΙΣ – ΧΙΧΟΝ (Ζ)

NOVASPORTS 1

19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

15:00 ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

17:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ)

22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΙΓ (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ζ)

22:15 ΜΠΡΑΓΚΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.