1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Friday, 06 January 2017 12:24

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: Παίζουν μεταξύ τους οι πρώτες έξι ομάδες

Γηπεδούχος ο πρωτοπόρος Ονήσιλλος Σωτήρας με αντίπαλο τον Κόρνο, εκτός έδρας αποστολή με τον Κούρρη Ερήμης για τη δεύτερη της κατάταξης ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Ο τρίτος της κατάταξης Άτλας Αγλαντζιάς αγωνίζεται την Κυριακή με αντίπαλο τον Φοίνικα Αγίας Μαρίνας Χρυσοχούς.

Συνοπτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο, 7 Ιανουαρίου 2017

ΑΣΠΙΣ ΠΥΛΑΣ         14:30   ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΙΤΙΟΥ

ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ       14:30   ΛΕΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ            14:30   ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014        14:30   ΚΟΡΝΟΣ F.C. 2013

ΔΟΞΑ ΠΑΛΑΙΟΜΕΤΟΧΟΥ           14:30   ΕΛΠΙΔΑ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ

ΦΡΕΝΑΡΟΣ F.C.2000           14:30   ΚΟΛΩΝΗ - ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ F C

Κυριακή, 8 Ιανουαρίου 2017

ΑΤΛΑΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ        14:30   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ

Read 328 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.