1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Saturday, 07 January 2017 14:15

LIVE: Η 15η αγωνιστική στη Β΄ Κατηγορία

Επιστροφή στη δράση στη Β΄ Κατηγορία και το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει 6 αναμετρήσεις για την 15η αγωνιστική.

Live η εξέλιξη των αγώνων που ξεκίνησαν στις 14;30... 

Αλκή – Εθνικός Α. 1-0

(27΄ πεν. Παπαθανασίου) 

Πάφος – Ομόνοια Αρ. 1-0

(61΄ Χαραλάμπους) 

Ένωση – Οθέλλος 0-0 

Παρεκκλησιά – ΑΣΙΛ 3-3

(52΄, 85΄ Κριούκοφ, 81΄ Ζάρνας / 33΄, 38΄ πεν., 54΄ Μιχαήλ)  

Ακρίτας – ΠΑΕΕΚ 3-0

(15΄ Λουκαΐδης, 52΄ Αγιβί, 78΄ Σιέλης) 

ΕΝΑΔ – ΘΟΪ Λ. 1-2

(69΄ Μπογκντάνοφ / 75΄ Ματθαίου, 89΄ Θεοφάνους)

** Ραδιοφωνική μετάδοση των αγώνων από τον Super ΣΠΟΡ FM

Η αγωνιστική θα ολοκληρωθεί την Κυριακή με την αναμέτρηση Ολυμπιακός – Αγία Νάπα (14:30, Μακάρειο).

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΛΚΗ        14        35-5     38
2. ΠΑΦΟΣ      14        25-11   31       
3. ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ         14        23-12   26
4. ΕΝΩΣΗ      14        21-17   25
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ    14        16-11   23
6. ΟΘΕΛΛΟΣ            14        19-17   23
7. ΑΣΙΛ          14        12-16   17
8. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.     14        10-15   15
9. ΠΑΕΕΚ      14        14-18   15
10. ΘΟΪ Λ.      14        10-13   14
11. ΑΚΡΙΤΑΣ             14        13-22   14
12. ΠΑΡΕΚΚΛΗΣΙΑ             14        13-26   13
13. ΕΝΑΔ       14        11-24   9
14. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.     14        8-23    8

Read 1605 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.