1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Monday, 09 January 2017 08:15

Τέλος ο Νίκος Παναγιώτου από τον Ερμή!

Ο Ερμής ανακοίνωσε την λύση της συνεργασίας του με τον προπονητή της ομάδας Νίκο Παναγιώτου. Η ανακοίνωση στην ιστοσελίδα του Ερμή:

«ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΑ ΣΥΝΕΔΡΙΑ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΗΞΑΜΕ ΟΠΩΣ ΛΥΣΟΥΜΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΕΝΑΙΣΗ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΜΑΣ ΝΙΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΩΝ .ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΑΣ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΦΟΣΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΕΡΜΗ ΜΑΣ!!!!». 

Read 809 times

Συναρπαστικό Live Betting Κορυφαίες Αποδόσεις | 100€ bonus εγγραφής

Stoiximan.gr: Παίξε με 100€ bonus, Live Streaming, παιγνίδια με 0% γκανιότα και τα περισσότερα ειδικά στοιχήματα!

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
17:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ-ΟΜΟΝΟΙΑ
18:00 ΑΡΗΣ-ΑΕΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ-ΑΕΛ
16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ-ΕΡΜΗΣ
17:00 ΑΠΟΕΛ-ΑΕΖ
18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. Ν.ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-24 26
8. ΕΘΝΙΚΟΣ  19 31-32 24 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 19 20-36 19  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 19 8-27 11 
13. AEZ 19 19-43
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 19 16-41 5

Ζωντανά στην TV

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

14:00 ΣΟΥΘΑΜΠΤΟΝ - ΛΕΣΤΕΡ (Ζ)

17:00 ΑΠΟΕΛ - ΑΕΖ (Ζ)

19:30 ΡΕΑΛ Μ. – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (Ζ)

21:45 ΡΟΜΑ – ΚΑΛΙΑΡΙ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 2

13:30 ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ – ΛΑΤΣΙΟ (Ζ)

16:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΕΛ (Ζ)

18:30 ΤΣΕΛΣΙ – ΧΑΛ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 3

16:15 ΑΡΣΕΝΑΛ – ΜΠΕΡΝΛΙ (Ζ)

19:00 ΑΤΑΛΑΝΤΑ – ΣΑΜΠNΤΟΡΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 4

16:30 ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΧΕΡΤΑ (Ζ)

18:30 ΜΑΙΝΤΖ – ΚΟΛΩΝΙΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 5

17:45 ΑΙΝΤΧΟΒΕΝ – ΧΕΡΕΝΦΕΙΝ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 6

13:00 ΡΑΛΛΙ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ (Ζ)

16:00 ΠΑΛΕΡΜΟ – ΙΝΤΕΡ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

13:30 ΟΥΤΡΕΧΤΗ – ΑΓΙΑΞ (Ζ)

15:30 ΣΤΑΝΤΑΡ – ΜΠΡΙΖ (Ζ)

18:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζ)

PRIMETEL 1

13:00 ΟΣΑΣΟΥΝΑ – ΣΕΒΙΛΛΗ (Ζ)

16:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ (Ζ)

19:30 ΣΟΣΙΕΔΑΔ – ΘΕΛΤΑ (Ζ)

21:45 ΕΙΜΠΑΡ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIMETEL 2

17:15 ΜΠΙΛΜΠΑΟ – ΑΤΛΕΤΙΚΟ (Ζ)

19:30 ΜΠΕΤΙΣ – ΧΙΧΟΝ (Ζ)

NOVASPORTS 1

19:30 ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

15:00 ΑΕΚ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

17:15 ΛΑΡΙΣΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Ζ)

22:00 ΛΙΟΝ – ΜΑΡΣΕΙΓ (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Ζ)

22:15 ΜΠΡΑΓΚΑ – ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.