1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Wednesday, 11 January 2017 08:55

Αρχίζει σήμερα η Β' φάση του Κυπέλλου (το πρόγραμμα)

Η δεύτερη φάση του Κυπέλλου Coca - Cola αρχίζει σήμερα Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου με τις ομάδες να θέλουν να βάλουν τις βάσεις για πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης.

Σήμερα θα γίνουν οι πέντε από τους οκτώ πρώτους αγώνες. Η φάση αυτή θα συνεχιστεί όλες τις επόμενες Τετάρτες μέχρι τις 8 Φεβρουαρίου οπόταν και θα ξεκαθαρίσουν οι οκτώ ομάδες που θα συνεχίσουν στη διοργάνωση. 

Το σημερινό πρόγραμμα και η συνέχεια: 

Σήμερα:

16:00 Ανόρθωση – ΑΣΙΛ Λύσης (Cytavision Sports 2)
17:00 Ολυμπιακός – Εθνικός Άσσιας 
17:00 Ομόνοια Λευκωσίας – Εθνικός Άχνας (Primetel)
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – Καρμιώτισσα (Cytavision Sports 2)
19:00 Άρης – ΑΕΛ (Cytavision Sports 1)

Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου
19:00 ΑΠΟΕΛ – Νέα Σαλαμίνα (ΓΣΠ)
Τετάρτη, 1 Φεβρουαρίου
17:00 Απόλλων – ΑΕΖ Ζακακίου 
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Αναγέννηση Δερύνειας 

Επαναληπτικοί αγώνες
Τετάρτη, 18 Ιανουαρίου

15:00
 Εθνικός Άσσιας – Ολυμπιακός (Μακάρειο Στάδιο)

17:00 Εθνικός Άχνας – Ομόνοια Λευκωσίας (Στάδιο Εθνικού Άχνας)
18:00 Καρμιώτισσα – ΑΕΚ Λάρνακας (ΓΣΖ)
Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου
16:00 ΑΣΙΛ Λύσης – Ανόρθωση (ΓΣΖ)
17:00 ΑΕΛ – Άρης (Τσίρειο)
18:00 Νέα Σαλαμίνα – ΑΠΟΕΛ (Dimco Αμμόχωστος Επιστροφή)
Τετάρτη, 8 Φεβρουαρίου
17:00 Αναγέννηση – Δόξα («Τάσος Μάρκου»)
19:00 ΑΕΖ Ζακακίου – Απόλλων (Παφιακό)
Read 1266 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.