1         2         aez         anagennisi         11         22         119         aris         4         7        18521         8         karmiotissa         10        

 

 

 

Thursday, 12 January 2017 08:15

Σήμερα η βράβευση των Σωματείων Ήθους

Σήμερα θα πραγματοποιηθεί η καθιερωμένη εκδήλωση της ΚΟΠ για την  βράβευση των Σωματείων Ήθους για την αγωνιστική περίοδο 2015 - 2016 με την κοπή της βασιλόπιττας της Ομοσπονδίας.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο ξενοδοχείο Hilton Park στη Λευκωσία και ώρα 19:30.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα βραβευτούν τα ακόλουθα Σωματεία:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ
Πρωτάθλημα Cyta: ΑΠΟΕΛ
Β’ Κατηγορία: Διγενής Ορόκλινης
Γ’ Κατηγορία: ΜΕΑΠ
Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: Ένωση Κοκκινοτριμιθιάς
ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Χρυσομηλιά Αγίου Αμβροσίου Κερύνειας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ FUTSAL
Α’ Κατηγορία: ΑΠΟΕΛ
Β’ Κατηγορία: ΑΜΕΚ Καψάλου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΝΕΩΝ U-21
Πρωτάθλημα Νέων Α’ Κατηγορίας: ΑΠΟΕΛ
Πρωτάθλημα Νέων Β’ Κατηγορίας: ΑΣΙΛ Λύσης
Πρωτάθλημα Νέων Γ’ Κατηγορίας: Κούρρης Ερήμης
Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου όπως κάθε χρόνο, θα ενισχύσει οικονομικά το έργο που επιτελείται από κοινωφελή ιδρύματα και οργανωμένα σύνολα.

 

Read 1003 times

• Live Στοίχημα | Live Streaming Αγώνες | 100% Μπόνους Εγγραφής

Stoiximan: Σούπερ αποδόσεις από το Stoiximan στα Κυπριακά ματς!
Παίξε με 100€ bonus, 0% γκανιότα και περισσότερα από 150 ειδικά
στοιχήματα για τα παιχνίδια του Κυπριακού πρωταθλήματος.

ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ

17:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

18:00 ΕΡΜΗΣ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

16:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΠΟΕΛ

17:00 ΔΟΞΑ – ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

18:00 ΑΕΚ – ΑΕΖ

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

19:00 ΑΕΛ – ΑΡΗΣ 

Βαθμολογία

  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩ. ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1. ΑΠΟΕΛ 20 52-10 49 
2. ΑΕΚ 20 38-12 46
3. AEΛ 20 31-12 44   
4. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 20 45-15 43  
5. ΟΜΟΝΟΙΑ 20 40-28 38  
6. ΕΡΜΗΣ  20 25-31 28   
7. ΕΘΝΙΚΟΣ 20 33-32 27
8. Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ 20 19-23 26 
9. ΑΝΟΡΘΩΣΗ 20 22-23 23 
10. ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 20 22-38 20  
11. ΑΡΗΣ 20 18-40 15  
12. ΔΟΞΑ 20 8-29 11 
13. AEZ 20 19-50
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 20 18-43 6

Ζωντανά στην TV

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

CYTAVISION SPORTS 1

21:45 ΝΑΠΟΛΙΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ (Ζ)

CYTAVISION SPORTS 7

21:30 ΟΣΤΑΝΔΗΣΑΡΛΕΡΟΥΑ (Ζ)

NOVASPORTS 1

22:00 ΜΠΑΣΚΟΝΙΑΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (Ζ)

NOVASPORTS 2

18:00 ΟΥΝΙΚΣΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (Ζ)

20:00 ΖΑΛΓΚΙΡΙΣΤΣΣΚΑ (Ζ)

NOVA SPORTS 3

19:00 ΒΕΝΤΣΠΙΛΣΠΑΟΚ (Ζ)

NOVA SPORTS 5

19:00 ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ – ΜΑΚΑΜΠΙ (Ζ)

21:30 ΛΕ ΜΑΝ - ΑΒΤΟΝΤΟΡ ΣΑΡΑΤΟΦ (Ζ)

NOVA SPORTS  EXTRA

20:45 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ (Ζ)

PRIME TEL

20:15 ΑΛΑΒΕΣ – ΑΛΚΟΡΚΟΡΝ (Ζ)

Copyright © 2014. All Rights Reserved.